Coldrex Muco Grip (gwajafenezyna + paracetamol + fenylefryna) - proszek do sporz─ůdzania roztworu doustnego

shape

Preparat z┼éo┼╝ony o┬ádzia┼éaniu przeciwb├│lowym, przeciwgor─ůczkowym, wykrztu┼Ťnym i┬áobkurczaj─ůcym naczynia

Kr├│tkotrwa┼ée, dora┼║ne ┼éagodzenie objaw├│w przezi─Öbienia i┬ágrypy (b├│l g┼éowy, gard┼éa, nie┼╝yt nosa, gor─ůczka, kaszel produktywny). P.o. po rozpuszczeniu w┬ászklance gor─ůcej wody. Doro┼Ťli i┬ádzieci po 12. r┼╝. 1┬ásaszetka co 4┬áh; maks. 4┬ásaszetki/d. Nie ma konieczno┼Ťci modyfikowania dawki u┬áos├│b w┬ápodesz┼éym wieku.

Nadwra┼╝liwo┼Ť─ç na kt├│rykolwiek sk┼éadnik preparatu, zaburzenia czynno┼Ťci w─ůtroby, ci─Ö┼╝kie zaburzenia czynno┼Ťci nerek, choroba serca, zaburzenia sercowo-naczyniowe, ci─Ö┼╝ka niedokrwisto┼Ť─ç hemolityczna, nadci┼Ťnienie t─Ötnicze, nadczynno┼Ť─ç tarczycy, cukrzyca, guz chromoch┼éonny, jaskra, zatrzymanie moczu, stosowanie inhibitor├│w MAO r├│wnolegle lub w┬áci─ůgu ostatnich 14 dni, r├│wnoleg┼ée stosowanie tr├│jpier┼Ťcieniowych lek├│w przeciwdepresyjnych, ╬▓-adrenolityk├│w, sympatykomimetyk├│w lub innych preparat├│w zawieraj─ůcych paracetamol, ci─ů┼╝a, okres karmienia piersi─ů. Nie stosowa─ç u┬ádzieci do 12. r┼╝.

Faq
Opinie
Dawkowanie
Zastosowanie
Opis
shape

Indeks lek├│w online mo┼╝e by─ç pomocny!

Ile razy zdarzy┼éo ci si─Ö zgubi─ç ulotk─Ö z przyjmowanego obecnie leku, przez co mia┼ée┼Ť problem z jego dalszym za┼╝ywaniem? Baza lek├│w online to miejsce gdzie znajdziesz "broszurk─Ö" leku. Mo┼╝esz sprawdzi─ç w dowolnym czasie najistotniejsze informacje dotycz─ůce dowolnego farmaceutyku.

Wr├│─ç na g├│r─Ö