Detramax żel kojący do nóg (preparat kosmetyczny) - żel

shape

Preparat kosmetyczny, żel kojący do nóg, na zmęczone i ciężkie nogi ze skłonnością do obrzęków. Zawiera wyciągi roślinne z korzenia ruszczyka, skórki cytryny, owoców borówki, kasztanowca oraz gumę z drzewa tara, stosowane tradycyjnie w celu poprawy mikrokrążenia, uszczelnienia naczyń włosowatych i zmniejszenia uczucia ciężkości nóg. Żel zmniejsza skłonność do powstawania nowych rozszerzonych naczyniek (tzw. pajączków), działa łagodząco i ściągająco na skórę, wspomaga zachowanie odpowiedniego nawilżenia skóry.

Żel dla osób, które mają skłonność do obrzęków nóg.

Niestety, nawet jeżeli istnieją wskazania do stosowania preparatu, nie zawsze można go stosować. Nie możesz stosować preparatu, jeżeli jesteś uczulony (wykazujesz nadwrażliwość) na którykolwiek składnik preparatu.

Preparat wyłącznie do stosowania zewnętrznego, na skórę. W przypadku wystąpienia reakcji alergicznych należy przerwać stosowanie preparatu i skonsultować się z lekarzem. Nie stosować na błony śluzowe. Nie należy dopuścić do kontaktu preparatu z oczami. W przypadku przedostania się preparatu do oczu, należy przemyć je dużą ilością wody.

Stosować na umytą i osuszoną skórę, wmasować kolistymi ruchami od stóp w kierunku ud.

Faq
Opinie
Dawkowanie
Zastosowanie
Opis
shape

Indeks leków online może być pomocny!

Ile razy zdarzyło ci się zgubić ulotkę z przyjmowanego obecnie leku, przez co miałeś problem z jego dalszym zażywaniem? Baza leków online to miejsce gdzie znajdziesz "broszurkę" leku. Możesz sprawdzić w dowolnym czasie najistotniejsze informacje dotyczące dowolnego farmaceutyku.

Wróć na górę